Proč spolupracovat
právě 
s DEKRA?

Již více než patnáct let v Česku a více než 47 000 zaměstnanců po celém světě. Čím se lišíme? Držíme krok s moderními technologiemi, které nám pomáhají zrychlovat procesy a používáme efektivní marketingové nástroje, které nám kontinuálně zajišťují dostatek kandidátů. Více informací ve videu (se zvukem).

Dočasné přidělení zaměstnanců

Personál, aniž byste zaměstnávali? O tom je přesně dočasné přidělení. Je to flexibilní služba, která dokáže pokrýt potřebu personálu, aniž byste museli mít vůbec personální oddělení. Klientům tak šetří čas, finance a prostředky a ještě k tomu zlepšuje cash-flow. Více informací ve videu (se zvukem).

Recruitment

Standardní vyhledávání kandidátů pro Vaše volné pracovní pozice do interního stavu. Díky moderním marketingovým nástrojům, vyladěným procesům a léty budované databázi aktivních uchazečů umíme obsadit i náročné projekty. Více informací ve videu (se zvukem).

Executive search

Profesionální lov na talenty, realizovaný našimi specialisty, kteří jsou špičkou ve vyhledávání na pracovním trhu. Ideální řešení pro diskrétní obsazení míst středního a vrcholového managementu. Díky síti kontaktů a referencí oslovíme TOP kandidáty pro Vás. Více informací ve videu (se zvukem).