Německá personální agentura DEKRA – #tazelena

Proč spolupracovat s DEKRA?

Klientovi vždy poskytujeme reálný obraz a informace o výběrovém řízení, jakož i o obsaditelnosti projektu. Disponujeme databází s více než 70 000 kandidáty z celého Česka.

Nespoléháme se na standardní formy získávání kandidátů. Investujeme také do silného marketingu realizovaného na sociálních sítích, vlastních portálech, formou SMS marketingu, letáků a google reklamy.

Hlídáme si reakční doby, přístup ke klientovi, ale také systémovost celého procesu tak, aby měly všechny strany přehled o průběhu a výsledku.

Jsme německá personální agentura patřící mezi top 10 personálních agentur. Na českém trhu působíme již více než 15 let.

Služby pro klienty DEKRA:

Personální leasing – dočasné přidělení zaměstnanců

Dočasné přidělení

Hledáte flexibilitu při manažování pracovních poměrů? Chcete se zaměřit na hlavní předmět podnikání a ulehčit si od personální a mzdové agendy? Rádi pro vás vybereme i zaměstnáme požadované lidi, ať už v oblasti výrobního, administrativního nebo specializovaného personálu.

Způsoby dočasného přidělení:

  • V případě, že máte vlastního kandidáta, zařídíme kompletní servis ohledně zaměstnání a přidělení k Vám.
  • V případě, že nemáte kandidáta, DEKRA zajistí i vyhledání, pohovory a následný kompletní servis ohledně zaměstnání a přidělení.

Hlavní výhody dočasného přidělení:

Dočasné přidělení šetří čas i finance při zabezpečení personálu pro Vás. Naše odměna za dočasné přidělení je pouze několik procent nad celkovými náklady zaměstnance a celé náklady jsou klientovi fakturovány měsíčně.

Při dočasném přidělování se nestaráte o hledání zaměstnanců, smlouvy, mzdovou agendu, ani vyplácení. Zaměstnavatelem je DEKRA a klientovi jsou pracovníci přiděleni, což šetří čas a náklady na personální oddělení.

Na standardní pozice do výroby a administrativy vyhledáváme kandidáty kontinuálně a disponujeme databází 70 000 kandidátů z České republiky. Aktivně propagujeme pozice různými marketingovými kampaněmi, abychom udrželi obsaditelnost nových projektů.

Recruitment – výběr zaměstnanců

Hlavní výhody recruitmentu:

Kandidáti jsou osloveni pomocí více zdrojů včetně interní databáze, marketingových kampaní a různých pracovních portálů, abychom oslovili co největší spektrum kandidátů.

Kromě prvotní selekce životopisů realizujeme osobní a virtuální pohovory s kandidáty podle zadání klienta. Výstupem DEKRA pohovoru je detailní prezentace kandidáta obsahující všechny důležité informace a postřehy konzultanta.

Kandidáty můžeme pro Vás prověřit i standardizovanými psychotesty, ze kterých obdržíte PDF zprávu s výsledky. Na výběr formou „recruitmentu“ poskytujeme i garanci vrácení financí nebo druhého výběru dle dohody.

Výběr zaměstnanců do interního stavu

Nemáte čas věnovat se dlouhé hodiny hledání, selekci, pořádání a vedení pohovorů? V takovém případě Vám dodáme nejvhodnější kandidáty z trhu práce a zorganizujeme vše za Vás. Strávíte čas už jen při finálních rozhovorech s námi doporučenými kandidáty, zvážíte je a vyberete si nejvhodnějšího do interního stavu.

Metody recruitmentu:

Na základě požadavků vybereme pro Vás kandidáty z více zdrojů v rámci vícestupňového výběrového řízení pomocí interní databáze, inzerce a marketingových kampaní.

Cena za recruitment je počítána jako koeficient hrubé nástupní mzdy, který se určuje podle druhu a náročnosti pracovní pozice.

Executive search – cílené oslovení

Cílené a přesné oslovení:

Potřebujete obsadit vrcholové manažery a specialisty do své firmy a nevíte jak a kde je hledat? Nechcete přímo oslovovat kandidáty u své konkurence? Nechte to na nás. Po důkladné analýze trhu práce a následným cíleným, systematickým vyhledáním a přímým oslovením budete mít možnost přímo jednat s vhodnými kandidáty.

Metody executive search:

Executive search poskytuje klientům komplexní informaci o nejvhodnějších kandidátech s podrobnými informacemi o jejich zkušenostech a jejich motivaci pro další rozvoj kariéry.

Cena za službu je počítána jako koeficient hrubé nástupní mzdy.

Hlavní výhody executive search:

Kandidáti jsou oslovováni diskrétně pod hlavičkou DEKRA. Oslovování je realizováno cíleně na konkrétní profily, které jsou pro klienta zajímavé, přičemž cílem je získat a motivovat tohoto kandidáta k zaměstnání u klienta.

Ke kandidátům na „executive search“ poskytujeme podrobné posouzení a prezentaci spolu s ohodnocením motivace změnit práci. Nabídnout umíme také standardizované psychologické testování a vyhodnocení psychologického profilu v PDF.

Klient je účastný už jen finálního pohovoru kandidátů, kteří přesně vyhovují kritériím nebo které si klient sám vybral. Před začátkem projektu poskytneme klientovi analýzu trhu a obsaditelnosti této pozice.

Kontakty pro klienty DEKRA:

Centrála

Gudmund s.r.o., člen DEKRA Arbeit Group
Francouzská 299/98, Vršovice, 101 00 Praha 10

Dočasné přidělení 
Recruitment
Executive search

Jiří Vanderka
Tel.: +420 774 448 197
E-mail: jiri.vanderka@dekra.com