S vámi už více než 15 let

Německá personální agentura DEKRA – #tazelena

Dekra Arbeit group

Jsme německá personální agentura patřící do podnikatelské skupiny DEKRA, která má více než 45 000 zaměstnanců po celém světě. Disponujeme více než 140 pobočkami ve 20 zemích světa, a naše centrála sídlí ve Stuttgartu.

Již od začátků podnikání se snažíme odlišit od konkurence přístupem ke kandidátům a nastavenými vnitropodnikovými procesy. Náš “zelený” přístup spočívá v poskytování poradenství a užitečných tipů pro zvýšení použitelnosti kandidátů na trhu. Důležitou roli v poskytování pracovních příležitostí hraje i naše aktivita na různých portálech a sociálních médiích.

Klientům pomáháme při získávání nejlepších zaměstnanců pro administrativu, výrobu a poskytovatele služeb. Jako moderní pracovní agentura se staráme o správný výběr personálu – z hlediska vzdělání, praxe či kompetencí. Nabízíme však nejen služby zprostředkování práce, ale podporujeme také plánování a řízení projektů. Díky dlouholetým zkušenostem a kvalifikovanému personálu se můžete spolehnout na maximální odbornost a reálný náhled na výběrový proces.

Ať už hledáte práci nebo zaměstnance, navštivte i naše profily na sociálních sítích: